...

Video blogs

Aicinām visus mūsu esošos un topošos pircējus ielūkoties mūsu mīļās Z/S “Karotītes” ikdienas gaitās un iepazīties tuvāk ar mūsu ģimeni! 
Esam sākuši veidot video blogu – pagaidām tas ir angliski, jo vēlamies par sevi pastāstīt pēc iespējas plašākai auditorijai, bet plānojam pievienot arī video latviešu valodā. Mēs ceram, ka valodas barjera nebūs šķērslis nodot īpašo Z/S “Karotītes” sajūtu, ko iemūžinām savos video. Tie esam mēs – īsti, patiesi un savu darbu mīloši!
Ar sveicieniem, Kalnciemu ģimene

5. epizode

S01E05

Kopā ar “Karotīšu” saimes mazākajiem ģimenes locekļiem dodamies pamatīgi izpētīt vistu kūti, kur dzīvo cāliši un vistiņas.  Epizodes noslēgumā viens no rudens galvenajiem darbiem – gatavojam  laukus ziemai.

4. epizode

S01E04

Vai esat redzējuši mūsu aitiņu saimi?
Šajā epizodē varēs apskatīt pat aitu bērnudārzu! Spied uz linka un uzzini, kā mums klājas vasarā.

3. epizode

S01E03

Šajā epizodē rādīsim, kā mēs gatavojam skābbarību ziemai, Kaspars pārvietos pērnā gada sienu un veiksim lauku sagatavošanu ganību sezonai.
Video noslēgumā – jauno aitu mammu ierašānās saimniecībā!

2. epizode
S01E02
Šajā video bloga sērijā ļausim jums ielūkoties kādā pavisam interesantā jaunā projektā, ko veidojam – akvaponikas siltumnīcas. Akvaponika ir inovatīva metode, kurā zivkopība un dārzkopība viena otru papildina, bet uzsvars likts uz dārzeņu audzēšanu bez grunts, ar organiskajām vielām un slāpekli bagātinātā ūdenī, kas ņemts no akvārija vai zivju baseina. Vēl epizodē varēs redzēt kā šķiļas mūsu cālīši un noslēgumā dosimies nelielā ceļojumā uz Zviedriju, lai nogādātu savus produktus zviedru restorānā!

1. epizode

S01E01

VAI MUMS VAJAG SAVU VIDEO BLOGU?
Mēs gribam jums ļaut ielūkoties mūsu ģimenes ikdienā, dzīvojot bioloģiskā zemnieku saimniecībā! Mēs esam vēl daudz kas vairāk par bio vistiņu audzētājiem, laiks iepazīties!

Uz augšu

Veikalu saraksts, kur var atrast mūsu produktus

Atrodi vistuvāko veikalu

Visi veikali
    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.